Spotkanie informacyjne/ 04.10.2015

Jest już znany termin spotkania informacyjno-organizacyjnego. Odbędzie się ono 15 października o 19:00 w SWFiS (ul. Waryńskiego 12A, akademik Riviera, wejście od Armii Ludowej). Spotkanie odbędzie się bezpośrednio po treningu. Zapraszamy więc wszystkich kandydatów, którzy chcą do nas przystąpić oraz obecnych członków sekcji, by przybliżyli wszystkim zainteresowanym realia wymagających treningów i ekscytujących zawodów i dobrej zabawy :)
Jeżeli snowboard to Twoja pasja, lubisz rywalizację i dobry wycisk na treningach przyjdź koniecznie!
Po spotkaniu planowane wyjście integracyjne ;)

Treningi w tym sezonie/ 04.10.2015

UWAGA: w tym roku ze względu na remont sali w Rivierze treningi będą odbywały się w nieco innej formule niż zazwyczaj
W poniedziałki , godz. 1830 trenować będziemy na siłowni w DS Akademik(pl. Narutowicza).
W czwartki, godz. 1700, na świeżym powietrzu na stadionie Syrenki [wejście od strony strzałki]. Będą to treningi biegowo-kondycyjne, Slalomy biegane, etc.
Rozkład obowiązuje do odwołania.

Pierwszy trening odbędzie się w czwartek 15.10 przed naszym spotkaniem informacyjnym. Na syrence dostępne są prysznice, także zachęcam do przyjścia wszystkich, mimo zaplanowanej na później integracji :)

Jednocześnie planujemy nawiązać współpracę z Hangarem 646. Jeżeli zbierze się grupa chętnych, część oficjalnych treningów będzie mogła być tam przeniesiona.

Zaczynany sezon - Winter is my love / 04.10.2015

Pierwsze wydarzenie Snowboardowe już za nami!!! W dniach 2-3.X.2015 W Warszawskiej Kinotece odbbył się pokaz najnowszych filmów snowboardowych z całego świata. Jak co roku skład z naszej sekcji brał udział w owym evencie. Inspiracje nowych tricków, spotkanie ze znajomymi po owocnym sezonie letnim, integracja, afterparty - ZAJAWKA kipi gęsta ;)
Przy okazji oceniliśmy kto wykonał w zeszłym sezonie najlepszą robotę i zmontował epicki film...

Dla wszystkich którym seanse uciekły sprzed nosa mamy dobrą wiadomość - przez najbliższy miesciąc w różnych kinach w Polsce możecie załapać się na wspaniałą atmosferę i kawał dobrego snowboardowego kina :)